Organizator:

Warszawa

Podziel się

Już 20 i 21 listopada w Warszawie udowodnimy, że z pasji się nie wyrasta! Zapraszamy na Targi Hobby, czyli frajdę dla całej rodziny. W centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 na zwiedzających czekać będzie mnóstwo atrakcji!

W programie Targów Hobby między innymi:

  • Ogromna wystawa autorskich modeli i makiet wykonanych z klocków LEGO: na ekspozycji o powierzchni 1000 m kw. będzie można zobaczyć nagradzaną na imprezach modelarskich gigantyczną Makietę Kolejową, po której poruszać się będą repliki pociągów, Makietę Wioski Wikingów, Arabskiej ulicy i wiele innych.
  • Strefa TURNADO dla małych mistrzów kierownicy: TURNADO to designerskie pojazdy, które niewiele ważą, a frajdy dają co nie miara. Mają idealnie umieszczony pedał gazu, silnik 24V 250W, wyposażone są w akumulator 24V 5AH i rozpędzają się do 19 km/h. Tylko podczas Targów HOBBY dzieci będą mogły wziąć udział w niesamowitym wyścigu i przeżyć wspaniałą, bezpieczną przygodę.
  • Multimedialny Park Miniatur: wystawa, która zajmie blisko 1000 m kw., a na niej najpopularniejsze budowle w wymiarze 3D, które w połączeniu z dźwiękiem i niesamowitymi animacjami rozbudzą wyobraźnię do granic możliwości.
  • Strefa Zdalnie Sterowanych Samochodów RC od firmy ATA, które będzie można obserwować na torach wyścigowych, zachwyci zarówno młodszych, jak i starszych wielbicieli pojazdów!
  • Strefa Planety Robotów, gdzie zagracie w autorską grę zręcznościową, dzięki której podczas "Misji na Marsa" zeksplorujecie kosmos na specjalnie stworzonych padach! Zobaczycie również model "Kulkowni" - hipnotyzującą konstrukcję z klocków LEGO! To będzie kosmos!
  • Strefa Małego Inżyniera, a w niej: interaktywne pokazy eksperymentów, drukowanie 3D, laserowe grawerowanie, a także ekscytujące eksperymenty z lodem i ogniem! Tego nie można przegapić!

Targi Hobby to idealne rozwiązanie na rodzinny weekend. Pasja i rozrywka dla każdego. Bądź na bieżąco i dołącz do nas na Facebooku! Bilety na to wydarzenie już w sprzedaży:

 

 

 

Ponadto w tym samym czasie w CENTRUM EXPO XXI odbywać się będzie niezwykła Wystawa Dinozaury w 3D. Sprawdź szczegóły: www.dinozaury3d.pl.