Organizator: Grupa MTP

Strefa Gier Planszowych

Podziel się

Zobacz, co znajdzie się w Strefie Gier Planszowych na Targach HOBBY 2020

STREFA GIER PLANSZOWYCH

Festiwal Gier Planszowych GRAnat
Organizatorem jest Fundacja Zagrajmy, która przygotuje liczne stoiska z najciekawszymi grami planszowymi. Oznacza to, że na HOBBY znajdzie się prawdziwy Games Room. Znajdą się tu tytuły zarówno dla doświadczonych Graczy, jak i dla tych, którzy chcą spróbować czegoś nowego – ekipa GRAnatu objaśni Wam wszystkie zasady i pomoże wybrać coś ciekawego!

Strefa sklepu CUBE
CUBE czyli główny zaopatrzeniowiec Poznaniaków w różnego rodzaju gry planszowe i karciane. Sklep oferuje niezliczone ilości gier w tym premiery ze światowych targów. Dodatkowo, Cube poprowadzi Games Room dla najmłodszych!

Strefa Prototypów
Pampera - Poznańskiej Grupy Testerów Gier Planszowych na HOBBY. Każdy, kto odwiedzi to miejsce weźmie udział w otwartym teście niejednej gry planszowej, która jeszcze nie ujrzała światła dziennego. Pamper może przetestować także Twoją grę, aby to zrobić odezwij się do nich na Facebooku.

Strefa G3
Popularny sklep z grami planszowymi uzupełni Strefę Gier na HOBBY. Każdy fan planszówek będzie mógł uzupełnić swoją kolekcję. 

Strefa gier fabularnych i bitewnych
Na targach znajdziecie również ciekawą strefę gier fabularnych i RPG. Jeżeli jesteś fanem m.in. Warhammera, to koniecznie zajrzyj na stoisko GOSU (poznańska klubokawiarnia z planszówkami), gdzie odbędzie się np. pokaz najnowszej edycji, nauka gry, warsztat z malowania figurek - w tym speed painting (siadamy w kółku, malujesz figurkę 5 minut i podajesz dalej) czy też warsztat z robienia terenu zero waste z produktów, które każdy ma w domu. 

Zawody szachowe od Wielkopolskiego Związku Szachowego
Co roku na Targach HOBBY odbywają się najróżniejsze turnieje szachowe. Wielkopolski Związek Szachowy organizuje profesjonalne rozgrywki w różnych kategoriach wiekowych z oficjalną rangą i sędziami. 

Strefa od Stowarzyszenia Miłośników Gier Planszowych „Kości”
Pasjonaci zapraszają do swojej strefy, gdzie pokażą tytułu niewydane jeszcze w Polsce (przedpremiery) oraz hity z targów w Essen i Kickstartera. To także świetna okazja do rozmów o grasz planszowych i nie tylko!

KUP BILET NA TARGI HOBBY 2020 KUP KARTĘ WJAZDU NA TARGI HOBBY 2020

A tak wyglądała Strefa Gier Planszowych w 2019 roku