Organizator:

Znajdź sobie HOBBY!

Podziel się

W ostatni weekend października w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się 19. edycja Targów Hobby. To idealne miejsce, by spotkać się w gronie hobbystów i odkryć swoją pasję.

Podczas wydarzenia swoje oferty zaprezentują marki skierowane m.in. do modelarzy,  graczy – zarówno początkujących jak i geeków, miłośników rajdów samochodów RC, osób zainteresowanych szyciem i tańcem, czy fanów klocków LEGO.

Targi HOBBY to przede wszystkim ciekawe atrakcje – pokazy, turnieje, wystawy i wszystko to, co angażuje zwiedzających i pozwala im na bezpośrednie obcowanie z przeróżnymi pasjami. Na ekspozycji znajdziecie m.in. znane już z poprzednich edycji atrakcje, jak tor dla samochodów RC, makiety kolejek i prezentacje indywidualnych modelarzy czy strefy gier planszowych, LEGO, sportu, tańca czy szycia.

Tegoroczne nowości

Nasze wydarzenie co roku rozszerza się o nowe atrakcje. I tym razem w planie mamy sporo nowości. Uczestnicy będą mogli odwiedzić muzeum komiksu, czy też wziąć udział w warsztatach florystycznych i makramy lub obejrzeć pokazy kowalstwa i kaletnictwa. Na majsterkowiczów czekać będą warsztaty w drewnie. Dla miłośników sztuki kulinarnej przygotujemy pokazy gotowania a dla podróżników kącik podróżniczy.

Nie zabraknie atrakcji dla początkujących pasjonatów survivalu i bushcraftu. Podczas specjalnych prelekcji dowiecie się, jak stawiać pierwsze kroki w tym zakresie. Miłośnicy strzelania będą mogli skorzystać ze strzelnicy ASG, a także postrzelać z łuku. Ciekawie zapowiadają się także pokazy sprzętu wojskowego, wykuwania noży i rekonstrukcji historycznych. Całość dopełni kiermasz rozmaitości.

Podziel się swoją pasją

Posiadasz ciekawą makietę czy ekspozycję modeli. A może masz inną pasję, którą chciałbyś się z innymi podzielić? Zgłoś się do nas!

Do zobaczenia 29-30 października!